Kurumsal Firmaların Takipçi Satın Alımları

Kurumsal Firmaların Takipçi Satın Alımları

Sosyal medya üzerinde birçoğumuzun karşılaştığı takipçi satın al  taktikleri genel olarak smm adı verilen bir yazılım aracı ile çalışmaktadır. Bu tarz işlemlerin öncesinde de instagram virüsü ile kullanılan kötü amaçlı olarak da kullanılabilecek yazılımlar ile takipçi veya beğenilerini arttırmayı düşünen insanlar ise fazlasıyla mevcut durumda. Genel olarak baktığımızda şifremizi girdiğimiz uygulamalar ise fazlasıyla tehlikeli de diyebiliriz. Tehlikeli durumundan bahsederken tabi ki de fiziksel bir şiddet veya tehlikeden bahsetmemekteyiz.


Bizlerin bahsettiği tehlikeler ise tamamen dijital bir tehlike olarak da adlandırılmaktadır. Hepimizde bulunan akıllı telefonlar ile gün içerisinde yüzlerce işlem yapabildiğimizi düşünürsek bu telefonların aslında bizlerin de sır küpü olduğunu da söyleyebiliriz. Bu tarz sır küplerinin kırılmaması ve çatlamaması gerekliyken gereken güvenilir küpler de her zaman olmak zorundadır. Fakat bu küpler dışarı taraftan ne kadar iyi korunabilse de içeriden de aynı şekilde korunması gerekmektedir. 

Bildiğimiz gibi takipçi satın al hizmeti de hepimizin de merak ettiği gibi fazlasıyla olumlu dönüş de içermemektedir.  Küpünüzü çatlatacak bir maddeyi bu bahsettiğimiz küpün içerisinde de koyarsanız, küpünüzü kurtarmak için yapabileceğiniz hiçbir olumlu bir durum kalmaz. Bu verdiğimiz örnek ise fazlasıyla açıklayıcı olduğundan bu tarz uygulamaları dikkatli bir şekilde kullanmalısınız ve kimseye de bu tarz konularda güvenmemelisiniz. Dikkatli bir şekilde yapacağınız kullanımlar sonrası rahat bir şekilde bütün hesaplarınızı da kontrol edebilmeniz mümkün.

tüm soru ve sorunlarınız için anasayfamızda bulunan canlı destek veya whatsapp logomuza tıklayarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.